Axioma ORAP OPEN 2003

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 3

Jelle GROENEVELD Randy CARDOZO 0-2
Soerin RAMDJIELAL Thomas WIELAARD 0-2
Alexander BALJAKIN Fons HUYBRECHTS 2-0
BjŲrn WINKEL Bert ZWART 0-2
Peter-Frans KOOPS Hans JANSEN 0-2
Rik KEURENTJES Arjen DE MOOIJ 0-2
Jean-Marc NDJOFANG Eric HOGEWONING 2-0
Wim BREMMER Ad VAN TILBORG 1-1
Bhiem RAMDIEN Kees THIJSSEN 0-2
Vadim VIRNY Peter VAN DER STAP 2-0
Guntis VALNERIS Erik VAN KAMPEN 2-0
Cora KOOPMAN Jan DE KONING 0-2
Arnoud ROOD Gilles DELMOTTE 0-2
Sven WINKEL Roy LIEM-KON-TJA 2-0
Tatiana BALJAKINA Fred ONG 2-0
Marco DE KONING Hin WONG 2-0
Frans POORTER Daouda SOUMAH 1-1
Herman VROOM Erik VAN DE WEERDHOF 1-1
Roep BHAWANIBHIEK Kees ROMIJN 0-2
Tara KISOENSINGH Hans KREDER 0-2
Patrick STORK Anthony KEIJZER 2-0
Ashok MAHABIER Ton WEENINK 2-0
Harry CLASQUIN Peter BRONSTRING 2-0
Coen JONG Mike VOSKAMP 1-1
Pertap MALAH… Ton BURGERHOUT 2-0
Steven WIJKER Geert V.D. VALK 2-0
Radjinder JHARAP Krijn TER BRAAKE 0-2
Klaas BOR Nico LEEMBERG 2-0
Krijn TOET Jaap BUIS 1-1
Auke GODTHELP Andrew TJON A ONG 0-2
Edwin TORN Alex KRUYSHOOP 2-0
Bas BAKSOELLAH Andreas POHAN 2-0
Stefan STAPPER LuciŽn LEERDAM 2-0
Simon ROMPA Mari V BALLEGOOIJEN 0-2
Matthijs BROEK Wim KOOPMAN 1-1
Radjinder BANARSI Mah. LAMINE DIALEELE 1-1
Huib VAN DER VOSSEN Konstantin ELJANOW 2-0
Piet ROZENBOOM Antra VALNERE 0-2
Dick DEN OUDEN Bert WOOLSCHOT 0-2
Wouter LUDWIG Jos DE WILD 2-0
Erick ATHERLEY Johan CAPELLE 0-2
Dirk VAN SCHAIK sr. Evert BRONSTRING 0-2
Eric-Jan VAN REENEN Francis THOLEL 2-0
Henk VAN MARLE Alfons OTTINK 0-2
Ben GEHRKE Guido VERHAGEN 0-2
Jan TERPSTRA Benno VAN STRATEN 0-2
Dick ROELOFS Bart TERWEL 0-2
Glenn DUMFRIES Marco VERONESI 2-0
Renť PAAUW Jeroen KOS 1-1
Marcel KOSTERS DaniŽl BOOM 2-0
Jaap VAN GALEN Erwin HESLINGA 2-0
Bť EGGENS Ruud KLOOSTERMAN 1-1
N'Diaga SAMB Rajesh LACHMAN 2-0
Jan DRIJVER Hans JACOBSEN 0-2
Rishaal MAHABIER Nico KONIJN 0-2
Susanne STAPPER* Jack MONDT 0-2
Adriaan GROENENDIJK Nico HOOGENRAAD 1-1

* Susanne Stapper verving Willem Jolink die zich teruggetrokken heeft uit het toernooi.

Axioma ORAP ICT

Van Onselen-Hoogenraad Groep

WEBA - HABA - Stimuka

De Tegelhoek - Haeghe Groep - SCT Accountants

Business Haaglanden - Corps 3 op Twee - Stomerij Intercleaning