Axioma ORAP OPEN 2003

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 2

Lamine DIALEELE Alexander BALJAKIN 0-2
Hans JANSEN Bhiem RAMDIEN 1-1
Mari V BALLEGOOIJEN Bert ZWART 0-2
Arjen DE MOOIJ Peter VAN DER STAP 1-1
Kees ROMIJN Jelle GROENEVELD 0-2
Fred ONG Jan DE KONING 1-1
Hans KREDER BjŲrn WINKEL 0-2
Evert BRONSTRING Guntis VALNERIS 0-2
Johan CAPELLE Vadim VIRNY 0-2
Ruud KLOOSTERMAN Jean-Marc NDJOFANG 0-2
Ad VAN TILBORG N'Diaga SAMB 2-0
Alfons OTTINK Kees THIJSSEN 0-2
Francis THOLEL Wim BREMMER 0-2
Benno VAN STRATEN Gilles DELMOTTE 0-2
Harry CLASQUIN Andrew TJON A ONG 1-1
Bart TERWEL Sven WINKEL 0-2
Mike VOSKAMP Krijn TOET 1-1
Marco VERONESI Tanja BALJAKINA 0-2
Pertap MALAH… Klaas BOR 1-1
Marco DE KONING Jeroen KOS 2-0
Krijn TER BRAAKE Steven WIJKER 1-1
Bert WOOLSCHOT Huib VAN DER VOSSEN 1-1
Nico LEEMBERG Wouter LUDWIG 1-1
Guido VERHAGEN Herman VROOM 0-2
Antra VALNERE Auke GODTHELP 1-1
Erwin HESLINGA Renť PAAUW 1-1
Ton BURGERHOUT Hans JACOBSEN 2-0
Jaap VAN GALEN Dirk VAN SCHAIK sr. 1-1
Bť EGGENS Roep BHAWANIBHIEK 1-1
Eric Jan VAN REENEN Marcel KOSTERS 1-1
Wim KOOPMAN Thomas WIELAARD 0-2
Edwin TORN Peter-Frans KOOPS 1-1
Roy LIEM-KON-TJA Cora KOOPMAN 1-1
Erik VAN KAMPEN Arnoud ROOD 1-1
Fons HUYBRECHTS Anthony KEIJZER 2-0
Alex KRUYSHOOP Soerin RAMDJIELAL 0-2
Randy CARDOZO Ashok MAHABIER 2-0
Rik KEURENTJES Nico KONIJN 2-0
Piet ROZENBOOM Radjinder JHARAP 1-1
Jos DE WILD Radjinder BANARSI 1-1
Dick DEN OUDEN Bas BAKSOELLAH 1-1
Frans POORTER Dick ROELOFS 2-0
Eric HOGEWONING Ben GEHRKE 2-0
Jaap BUIS Stefan STAPPER 1-1
Erik VAN DE WEERDHOF DaniŽl BOOM 2-0
Konstantin ELJANOW Matthijs BROEK 1-1
Daouda SOUMAH Jan TERPSTRA 2-0
Hin WONG Henk VAN MARLE 2-0
Geert V.D. VALK Simon ROMPA 1-1
Coen JONG Erick ATHERLEY 2-0
Peter BRONSTRING Nico HOOGENRAAD 2-0
LuciŽn LEERDAM Adriaan GROENENDIJK 2-0
Rajesh LACHMAN Glenn DUMFRIES 1-1
Jack MONDT Patrick STORK 0-2
Ton WEENINK Rishaal MAHABIER 2-0
Andreas POHAN Jan DRIJVER 2-0
Tara KISOENSINGH Susanne STAPPER* 2-0

Susanne Stapper verving Willem Jolink die zich teruggetrokken heeft uit het toernooi.

Axioma ORAP ICT

Van Onselen-Hoogenraad Groep

WEBA - HABA - Stimuka

De Tegelhoek - Haeghe Groep - SCT Accountants

Business Haaglanden - Corps 3 op Twee - Stomerij Intercleaning