Axioma ORAP OPEN 2003

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 1

Alexander BALJAKIN Erwin HESLINGA 2-0
Guntis VALNERIS Johan CAPELLE 1-1
Vadim VIRNY Evert BRONSTRING 1-1
Jean-Marc NDJOFANG Ad VAN TILBORG 1-1
N'Diaga SAMB Ruud KLOOSTERMAN 1-1
Hans JANSEN Ton BURGERHOUT 2-0
Kees THIJSSEN Francis THOLEL 1-1
Wim BREMMER Alfons OTTINK 1-1
Bhiem RAMDIEN Jaap VAN GALEN 2-0
Bert ZWART Bť EGGENS 2-0
Gilles DELMOTTE Harry CLASQUIN 1-1
Andrew TJON A ONG Benno VAN STRATEN 1-1
Sven WINKEL Mike VOSKAMP 1-1
Krijn TOET Bart TERWEL 1-1
Mari V BALLEGOOIJEN Eric Jan VAN REENEN 2-0
Tanja BALJAKINA Pertap MALAH… 1-1
Klaas BOR Marco VERONESI 1-1
Peter VAN DER STAP Marcel KOSTERS 2-0
Jeroen KOS Krijn TER BRAAKE 1-1
Steven WIJKER Rik KEURENTJES 1-1
Renť PAAUW Erik VAN KAMPEN 0-2
Huib VAN DER VOSSEN Piet ROZENBOOM 1-1
Arjen DE MOOIJ Coen JONG 2-0
Kees ROMIJN Peter BRONSTRING 2-0
Radjinder JHARAP Marco DE KONING 1-1
Jelle GROENEVELD LuciŽn LEERDAM 2-0
Hans JACOBSEN Fons HUYBRECHTS 0-2
Fred ONG Adriaan GROENENDIJK 2-0
Jan DE KONING Glenn DUMFRIES 2-0
BjŲrn WINKEL Rajesh LACHMAN 2-0
Bert WOOLSCHOT Jos DE WILD 1-1
Hans KREDER Patrick STORK 2-0
Wouter LUDWIG Dick DEN OUDEN 1-1
Peter-Frans KOOPS Jack MONDT 2-0
Nico LEEMBERG Frans POORTER 1-1
Dirk VAN SCHAIK sr. Wim KOOPMAN 0-2
Guido VERHAGEN Eric HOGEWONING 1-1
Herman VROOM Jaap BUIS 1-1
Auke GODTHELP Erik VAN DE WEERDHOF 1-1
Antra VALNERE Konstantin ELJANOW 1-1
Radjinder BANARSI Edwin TORN 1-1
Bas BAKSOELLAH Daouda SOUMAH 1-1
Nico KONIJN Roy LIEM-KON-TJA 0-2
Arnoud ROOD Rishaal MAHABIER 2-0
Anthony KEIZER Ton WEENINK 2-0
Dick ROELOFS Jan TERPSTRA 1-1
Ben GEHRKE Henk VAN MARLE 1-1
Cora KOOPMAN Jan DRIJVER 2-0
Thomas WIELAARD Andreas POHAN 2-0
Stefan STAPPER Hin WONG 1-1
DaniŽl BOOM Geert V.D. VALK 1-1
Matthijs BROEK Simon ROMPA 1-1
Soerin RAMDJIELAL Willem JOLINK 2-0
Erick ATHERLEY Alex KRUYSHOOP 0-2
Nico HOOGENRAAD Randy CARDOZO 0-2
Ashok MAHABIER Tara KISOENSINGH 2-0
Roep BHAWANIBHIEK Lamine DIALEELE 0-2

Axioma ORAP ICT

Van Onselen-Hoogenraad Groep

WEBA - HABA - Stimuka

De Tegelhoek - Haeghe Groep - SCT Accountants

Business Haaglanden - Corps 3 op Twee - Stomerij Intercleaning