The Hague Open 2010

Vijftiende The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 9

Klik op een naam voor details

WitZwartUitslag 
Alexander BaljakinGuntis Valneris1-1Partij
Kees ThijssenBen Provoost1-1Partij
Frits LuteijnCor van Dusseldorp1-1Partij
Mourodullo AmrillaevWouter Ludwig2-0Partij
Gerrit WassinkRon Heusdens1-1Partij
Hans JansenMaikel Palmans2-0Partij
Evert BronstringRoel Boomstra1-1Partij
Alexander SafonovAleksej Domchev0-2Partij
Martijn van der KlisAnton van Berkel1-1 
Rein van der PalNiek Smeitink1-1 
Bas MessemakerBé Eggens2-0Partij
Frerik AndriessenErik van de Weerdhof1-1 
Harry ClasquinWaldo Aliar2-0Partij
Jimmy DepaepeFidèle Nimbi1-1 
Herman van WesterlooRitchie Wijnker1-1Partij
Daouda SoumahKoos van Amerongen1-1 
René EstebéDaouda Diakité0-2Partij
Hage NeesLeopold Sekongo1-1 
Bert WoolschotTon Burgerhout1-1 
Matrena NogovitsynaFred Ong2-0 
Klaas Hendrik LeijenaarJoël Palmans1-1 
Edwin de JagerWouter van Beek1-1 
Daan van OsRuud Kloosterman1-1 
André van der KwartelNikolay Kychkin0-2 
Soenderlal KalpoeAyyyna Sobakina1-1 
Jan RiesthuisJan Dallinga0-2 
Theo van den HoekQianrang Zeng0-2 
Wenlong GaoPertap Malahé2-0Partij
Ali FthallaMartijn van IJzendoorn0-2 
René WijpkemaBas Baksoellah2-0 
Johan StrousGuido Verhagen1-1 
Mohamed Lamine DiakitéHarold Jagram0-2 
Erik MaijenburgEd Holstvoogd1-1 
Ramon SakidinLolke Huitema2-0 
Alex KetelaarsHans Kreder0-2 
Johan VeermanPieter Rozenboom1-1 
Sixuan ShiMaurits Meijer0-2 
Nico LeembergRoy Coster2-0 
Ruud van DrunenWim Bennink2-0 
Kai ZhangAgne Bucinskaite1-1 
Zhenyu LiDirk van Schaik sr2-0 
Paul TeerJoris Ketelaars2-0 
Stijn KindtHans Jacobsen0-2 
Jos de WildBert Deneef2-0 
Henk MeesterGerrit Slottje1-1 
Wouter MorssinkPatrick Wielemout0-2 
Daniël BoomPiet Schep1-1 
Hans de VastGerard Peroti1-1 
Stan BrinkJan Terpstra0-2 
Hanqing ZhaoMitchel Mensinga0-2 
Frits StugerTim Hendriksen1-1 
Peter LansbergenMatthijs Broek2-0 
Oedebhaan DihalRé Servé0-2 
Frans PoorterThijs Verboon1-1 
Erick AtherleyAdriaan Groenendijk1-1 
Ratan GaneshieKatarzyna Ptak2-0 
Joop BriedéChiel Overvoorde2-0 
Nerin BisseswarSoerin Ramdjielal1-1 
Ronald WisseRadjin Chandarsing2-0 
Keqing HanBen Spoelder1-1 
Moen LachmanNel Lindhout1-1 
Robert van DiggeleMarijn van Drunen1-1 
Teun de KluijverSteven den Hollander0-2 
Jasper VerhoefJos van der Geest1-1 
Hedwig CallenderTon Weenink2-0 
Wenxi FangWouter Kindt2-0 
Gerard van der ValkJan Drijver2-0 
Alexander GetmanskiKrijn ter Braake1-1Partij
Jeroen KosFeroz Amirkhan2-0Partij

Den Haag Topsport

Sport- en recreatiecentrum Ockenburgh

Gemeente Den Haag - dienst OCW

Caminada Notarissen

SCT Accountants

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Bureau Harsveld