The Hague Open 2010

Vijftiende The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 8

Klik op een naam voor details

WitZwartUitslag 
Cor van DusseldorpKees Thijssen1-1Partij
Wouter LudwigAlexander Baljakin0-2Partij
Ben ProvoostFrits Luteijn1-1Partij
Guntis ValnerisAnton van Berkel2-0Partij
Roel BoomstraAlexander Getmanski1-1Partij
Ron HeusdensMaikel Palmans1-1 
Klaas Hendrik LeijenaarMourodullo Amrillaev0-2Partij
Ruud KloostermanHans Jansen0-2Partij
Fidèle NimbiAleksej Domchev1-1Partij
Bé EggensRein van der Pal1-1 
Erik van de WeerdhofBas Messemaker1-1 
Frerik AndriessenMartijn van der Klis1-1 
Jan DallingaGerrit Wassink0-2Partij
Pertap MalahéEvert Bronstring0-2Partij
Waldo AliarKoos van Amerongen1-1 
Daouda DiakitéTheo van den Hoek1-1 
Jeroen KosMartijn van IJzendoorn1-1Partij
Hage NeesDaouda Soumah1-1 
Leopold SekongoRené Estebé1-1Partij
Ton BurgerhoutEdwin de Jager1-1 
Daan van OsMatrena Nogovitsyna1-1 
Joël PalmansWouter van Beek1-1 
Maurits MeijerHerman van Westerloo0-2Partij
Jan RiesthuisNikolay Kychkin1-1 
Niek SmeitinkRuud van Drunen2-0 
Jimmy DepaepeRené Wijpkema2-0Partij
Guido VerhagenRitchie Wijnker0-2 
Harry ClasquinZhenyu Li2-0 
Mohamed Lamine DiakitéWenlong Gao1-1 
Qianrang ZengPaul Teer2-0 
Ed HolstvoogdBas Baksoellah1-1 
Ramon SakidinErik Maijenburg1-1 
Pieter RozenboomHans Kreder1-1 
Patrick WielemoutBert Woolschot0-2 
Gerard PerotiFred Ong0-2 
André van der KwartelGerrit Slottje2-0 
Alex KetelaarsJohan Veerman1-1 
Daniël BoomSoenderlal Kalpoe0-2 
Nico LeembergSixuan Shi1-1 
Agne BucinskaiteRoy Coster1-1 
Dirk van Schaik srWim Bennink1-1 
Tim HendriksenAli Fthalla0-2 
Hans JacobsenWouter Morssink1-1 
Johan StrousMatthijs Broek2-0 
Joris KetelaarsHenk Meester1-1 
Harold JagramRatan Ganeshie2-0 
Frits StugerLolke Huitema0-2 
Ré ServéKai Zhang0-2 
Stijn KindtStan Brink1-1 
Oedebhaan DihalPeter Lansbergen1-1 
Ben SpoelderJos de Wild0-2 
Piet SchepRonald Wisse2-0 
Jan TerpstraJoop Briedé2-0 
Steven den HollanderHanqing Zhao0-2 
Erick AtherleyFrans Poorter1-1 
Adriaan GroenendijkKatarzyna Ptak1-1 
Keqing HanBert Deneef0-2 
Jasper VerhoefHans de Vast0-2 
Mitchel MensingaMoen Lachman2-0 
Soerin RamdjielalRadjin Chandarsing1-1 
Thijs VerboonGerard van der Valk2-0 
Chiel OvervoordeHedwig Callender2-0 
Nel LindhoutRobert van Diggele1-1 
Nerin BisseswarMarijn van Drunen1-1 
Jos van der GeestWenxi Fang1-1 
Jan DrijverTeun de Kluijver0-2 
Ton WeeninkWouter Kindt1-1 
Ayyyna SobakinaFeroz Amirkhan1-1 
Krijn ter BraakeAlexander Safonov1-1Partij

Den Haag Topsport

Sport- en recreatiecentrum Ockenburgh

Gemeente Den Haag - dienst OCW

Caminada Notarissen

SCT Accountants

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Bureau Harsveld