The Hague Open 2010

Vijftiende The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 4

Klik op een naam voor details

WitZwartUitslag 
Alexander BaljakinRoel Boomstra1-1Partij
Aleksej DomchevHans Jansen1-1Partij
Guntis ValnerisFrits Luteijn1-1Partij
Alexander GetmanskiWouter Ludwig1-1Partij
Krijn ter BraakeKees Thijssen1-1Partij
Daouda SoumahMourodullo Amrillaev1-1Partij
Ron HeusdensAlexander Safonov2-0Partij
Anton van BerkelFidèle Nimbi1-1Partij
Cor van DusseldorpMaurits Meijer2-0Partij
Martijn van der KlisRein van der Pal1-1Partij
Koos van AmerongenBen Provoost0-2Partij
Daouda DiakitéJan Dallinga1-1Partij
Martijn van IJzendoornBas Messemaker0-2 
René EstebéMaikel Palmans0-2 
Jeroen KosMohamed Lamine Diakité1-1Partij
Frerik AndriessenEd Holstvoogd2-0 
Feroz AmirkhanLeopold Sekongo0-2Partij
Ton BurgerhoutRamon Sakidin1-1 
Matrena NogovitsynaJoël Palmans2-0 
Evert BronstringBert Woolschot2-0Partij
Waldo AliarEdwin de Jager1-1 
Daan van OsKlaas Hendrik Leijenaar2-0 
André van der KwartelBé Eggens1-1 
Niek SmeitinkJohan Veerman1-1 
Soenderlal KalpoeRené Wijpkema1-1 
Ayyyna SobakinaJimmy Depaepe1-1 
Harry ClasquinRuud van Drunen1-1 
Agne BucinskaiteGerrit Wassink0-2 
Qianrang ZengWouter van Beek1-1 
Ruud KloostermanPeter Lansbergen2-0 
Pieter RozenboomHerman van Westerloo1-1 
Nikolay KychkinLolke Huitema2-0 
Erik van de WeerdhofRitchie Wijnker1-1 
Guido VerhagenPiet Schep2-0 
Theo van den HoekWenlong Gao1-1 
Pertap MalahéGerard Peroti2-0 
Alex KetelaarsHage Nees2-0 
Frits StugerPaul Teer2-0 
Wouter MorssinkHans Kreder0-2 
Fred OngRoy Coster0-2 
Wim BenninkNico Leemberg1-1 
Jan RiesthuisRonald Wisse2-0 
Dirk van Schaik srJoop Briedé1-1 
Hans JacobsenSixuan Shi2-0 
Bas BaksoellahMatthijs Broek2-0 
Hans de VastJohan Strous0-2 
Henk MeesterBen Spoelder2-0 
Erik MaijenburgNerin Bisseswar2-0 
Patrick WielemoutThijs Verboon1-1 
Ré ServéKeqing Han1-1 
Jan TerpstraMitchel Mensinga0-2 
Hanqing ZhaoJasper Verhoef2-0 
Frans PoorterJos van der Geest2-0 
Joris KetelaarsDaniël Boom2-0 
Hedwig CallenderAdriaan Groenendijk0-2 
Zhenyu LiRatan Ganeshie2-0 
Gerrit SlottjeTon Weenink2-0 
Kai ZhangWenxi Fang1-1 
Tim HendriksenStan Brink2-0 
Ali FthallaJos de Wild0-2 
Gerard van der ValkHarold Jagram1-1 
Radjin ChandarsingStijn Kindt0-2 
Nel LindhoutBert Deneef0-2 
Oedebhaan DihalRobert van Diggele0-2 
Soerin RamdjielalSteven den Hollander0-2 
Katarzyna PtakMarijn van Drunen2-0 
Moen LachmanTeun de Kluijver2-0 
Wouter KindtErick Atherley0-2 
Jan DrijverChiel Overvoorde0-2 

Den Haag Topsport

Sport- en recreatiecentrum Ockenburgh

Gemeente Den Haag - dienst OCW

Caminada Notarissen

SCT Accountants

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Bureau Harsveld