The Hague Open 2010

Vijftiende The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 2

Klik op een naam voor details

WitZwartUitslag 
Nikolay KychkinGuntis Valneris1-1Partij
Alexander GetmanskiNiek Smeitink2-0Partij
Erik van de WeerdhofKees Thijssen1-1Partij
Alexander BaljakinRené Wijpkema2-0Partij
Guido VerhagenMourodullo Amrillaev1-1Partij
Ayyyna SobakinaHans Jansen0-2Partij
Harry ClasquinRoel Boomstra0-2Partij
Aleksej DomchevJan Dallinga2-0Partij
Theo van den HoekAnton van Berkel1-1Partij
Cor van DusseldorpPertap Malahé2-0Partij
Daouda DiakitéHage Nees1-1 
René EstebéFrits Luteijn0-2 
Wouter LudwigMohamed Lamine Diakité2-0Partij
Paul TeerMaikel Palmans1-1 
Ramon SakidinKrijn ter Braake1-1 
Daouda SoumahHans Kreder2-0 
Joël PalmansGerrit Wassink2-0 
Leopold SekongoBert Woolschot2-0 
Matrena NogovitsynaEdwin de Jager1-1 
Daan van OsEvert Bronstring0-2Partij
Waldo AliarAndré van der Kwartel2-0 
Soenderlal KalpoeKlaas Hendrik Leijenaar0-2 
Wouter van BeekMaurits Meijer0-2Partij
Jimmy DepaepeAlexander Safonov1-1 
Nico LeembergFidèle Nimbi1-1 
Herman van WesterlooJan Riesthuis1-1 
Ruud van DrunenMartijn van der Klis0-2 
Agne BucinskaiteRon Heusdens0-2 
Jos de WildRein van der Pal0-2 
Jeroen KosPatrick Wielemout1-1 
Ritchie WijnkerFrerik Andriessen0-2Partij
Wenlong GaoTon Burgerhout1-1 
Ruud KloostermanHanqing Zhao1-1 
Bé EggensRatan Ganeshie1-1 
Martijn van IJzendoornSixuan Shi2-0Partij
Ed HolstvoogdWim Bennink1-1 
Steven den HollanderFeroz Amirkhan0-2 
Nerin BisseswarFred Ong0-2 
Mitchel MensingaJohan Veerman1-1 
Koos van AmerongenGerard van der Valk2-0 
Dirk van Schaik srRoy Coster1-1 
Oedebhaan DihalTim Hendriksen1-1 
Soerin RamdjielalQianrang Zeng1-1 
Ronald WissePeter Lansbergen1-1 
Hans JacobsenKai Zhang0-2 
Bas BaksoellahBen Spoelder2-0 
Johan StrousMoen Lachman2-0 
Henk MeesterMatthijs Broek1-1 
Hedwig CallenderHarold Jagram2-0 
Erik MaijenburgThijs Verboon1-1 
Katarzyna PtakPieter Rozenboom0-2 
Robert van DiggeleLolke Huitema1-1 
Piet SchepStan Brink1-1 
Ré ServéZhenyu Li0-2 
Ton WeeninkGerard Peroti0-2 
Jan TerpstraErick Atherley2-0 
Frans PoorterAli Fthalla1-1 
Wenxi FangStijn Kindt2-0 
Joris KetelaarsRadjin Chandarsing2-0 
Wouter KindtAdriaan Groenendijk0-2 
Jasper VerhoefBert Deneef2-0 
Gerrit SlottjeChiel Overvoorde2-0 
Teun de KluijverAlex Ketelaars0-2 
Frits StugerWouter Morssink1-1 
Daniël BoomJan Drijver2-0 
Hans de VastNel Lindhout2-0 
Marijn van DrunenJoop Briedé0-2 
Jos van der GeestKeqing Han0-2 
Ben ProvoostBas Messemaker1-1 

Den Haag Topsport

Sport- en recreatiecentrum Ockenburgh

Gemeente Den Haag - dienst OCW

Caminada Notarissen

SCT Accountants

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Bureau Harsveld