DNC Open 2009

Veertiende The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Selecteer ranglijst:

Ranglijst SCT Accountants Klassement Rating 1100-1249

Klik op een naam voor details

 SpelerAWPntWPrat
1Frerik Andriessen9121199
2René Wijpkema9111214
3Nikolay Kychkin9111201
4Micha van Tol9111153
5Ed Holstvoogd9111118
6Martijn van IJzendoorn9111079
7Bert Woolschot9111066
8Niek Smeitink9101274
9Ruud van Drunen9101207
10Fons Huybrechts9101187
11Martijn van der Klis9101160
12Harry Clasquin9101156
13Hermen Kroesbergen9101153
14Mahammed Lamine Dialeele9101152
15Pertap Malahé9101139
16Fred Ong9101113
17Jeroen Stolwijk9101107
18Maurits Meijer9101093
19Ruud Kloosterman9101089
20Daan van Os9101086
21Anthon Hanssens9101085
22Bart Visser9101085
23Arthur Hanssens9101049
24Paul Teer9101022
25André van der Kwartel9101018
26Jimmy Depaepe9101013
27Martin van der Sluis9101010
28Theo Dijkstra991103
29Edwin de Jager991089
30Frans van de Velde991088
31Agita Marterere991067
32Hans Kreder991059
33Johan Veerman991022
34Nico Leemberg991014
35Anton Permyakov99993
36Berend Plijter99953
37Jan de Koning981080

DNC De Nederlanden Compagnie

Sport- en recreatiecentrum Ockenburgh

Gemeente Den Haag - dienst OCW

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Unit 4 Agresso N.V. - SCT Accountants

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Bureau Harsveld - Karwei Bouwmarkt

Den Haag Topsport