DNC Open 2009

Veertiende The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Selecteer ranglijst:

Ranglijst vandenberg Klassement Rating 1250-1399

Klik op een naam voor details

 SpelerAWPntWPrat
1Krijn ter Braake9131309
2Ricardo Pierre9121275
3Michiel Kloosterziel9121265
4Maikel Palmans9121225
5Waldo Aliar9121214
6Vitalia Doumesh9121201
7Jeroen Kos9121191
8Paul Sier9121184
9Ton Burgerhout9121164
10Stefan Stapper9121114
11Gerrit Wassink9111265
12Wouter Ludwig9111218
13Peter van der Stap9111213
14Wim Bremmer9111208
15Martijn Rentmeester9111206
16Ayyyna Sobakina9111133
17Jan Pieter Drost9101191
18Evert Bronstring9101168

DNC De Nederlanden Compagnie

Sport- en recreatiecentrum Ockenburgh

Gemeente Den Haag - dienst OCW

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Unit 4 Agresso N.V. - SCT Accountants

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Bureau Harsveld - Karwei Bouwmarkt

Den Haag Topsport