DNC Open NK 2008

Dertiende The Hague Open

Open kampioenschap van Nederland

Selecteer ranglijst:

Ranglijst Klassement Rating 1100-1249

Klik op een naam voor details

 SpelerAWPntWPrat
1Mike Koopmanschap9121231
2Hans Kreder9121150
3Ed Holstvoogd9111155
4Martijn van der Klis9111153
5Fons Huijbreghts9111079
6Mah. Lamine Dialeele9111051
7Huib van der Vossen9111030
8André v.d. Kwartel9111013
9Ruud van Drunen9111001
10Harry Clasquin9101218
11Ruud Kloosterman9101177
12Pertap Malahé9101151
13Johan Veerman9101134
14Wim Verschoor9101080
15Edwin de Jager9101037
16Hans Jacobsen910977
17Dirk van Schaik sr991187
18Alexandra Elvova991064
19Nico Leemberg991057
20Kees Binnenkade991003
21Soender Kalpoe99967
22Jan Slingerland981078
23Jan de Koning98996
24Christophe Delavenne98963
25Daan van Os98954

DNC De Nederlanden Compagnie N.V.

Van Leeuwen & Meurs

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Unit 4 Agresso N.V. - Haeghe Groep - SCT Accountants

BowlingWorld Zuiderpark - Holcim Betonproducten B.V.

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Karwei Bouwmarkt - Universal Marine Investments B.V

Den Haag Topsport