DNC Open NK 2008

Dertiende The Hague Open

Open kampioenschap van Nederland

Selecteer ranglijst:

Ranglijst Klassement Rating 1250-1399

Klik op een naam voor details

 SpelerAWPntWPrat
1Peter van der Stap9121325
2Wim Bremmer9121291
3Daouda Soumah9121208
4Evert Bronstring9121130
5Paul Sier9111260
6Dirk van Schaik jr9111247
7Stefan Stapper9111232
8Gerrit Wassink9111222
9Jan Pieter Drost9111205
10Ton Burgerhout9111121
11Jaap Riesenkamp9111119
12Wouter Ludwig9101311
13Krijn ter Braake9101194

DNC De Nederlanden Compagnie N.V.

Van Leeuwen & Meurs

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Unit 4 Agresso N.V. - Haeghe Groep - SCT Accountants

BowlingWorld Zuiderpark - Holcim Betonproducten B.V.

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Combinations BV - Karwei Bouwmarkt - Universal Marine Investments B.V

Den Haag Topsport