DNC Open 2007

Twaalfde The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Selecteer ranglijst:

Ranglijst Klassement Rating 1050-1199

Klik op een naam voor details

 SpelerAWPntWPrat
1Frerik Andriessen9111211
2Henk Meester9111085
3Martijn van der Klis9111063
4Micha van Tol9101262
5Juan Camelia9101202
6Huib van der Vossen9101150
7Hans Kreder9101122
8Jaap Vink9101111
9Edwin Torn9101109
10Daan van Os9101100
11Patrick Martin9101093
12Soender Kalpoe9101083
13Djin Jharap9101066
14Dirk van Schaik sr9101043
15Anko Baksoellah910991
16Viktoria Prikhodko910931
17Martin de Jong991214
18Fons Huybrechts991204
19André v.d. Kwartel991186
20Maurits Meijer991148
21Jan de Koning991096
22Nico Leemberg991015
23Hans Jacobsen981025
24Thijs Gerritsen981016
25Alex Wijnhorst98971
26Ruud van Drunen971067
27Hans de Knikker96932

DNC De Nederlanden Compagnie N.V.

Van Leeuwen & Meurs

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Haeghe Groep - SCT Accountants

BowlingWorld Zuiderpark - Holcim Betonproducten B.V.

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Den Haag Topsport