DNC Open 2007

Twaalfde The Hague Open

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Selecteer ranglijst:

Ranglijst Klassement Rating 1200-1349

Klik op een naam voor details

 SpelerAWPntWPrat
1Stefan Stapper9121303
2Ton Burgerhout9121226
3Peter van der Stap9121204
4Pertap Malahé9111293
5Jeroen Kos9111229
6Roel Boomstra9111219
7Jan Pieter Drost9111191
8Ilya Tokmakov9111161
9Ruud Kloosterman9111150
10Ed Holstvoogd9111097
11Ad van Tilborg9111083
12Henk de Witt9111080
13Theo Dijkstra9101298
14Wouter Ludwig9101212
15Jaap Riesenkamp9101189
16Mike Koopmanschap9101133
17Bé Eggens9101123
18Evert Bronstring9101090
19Mah Lamine Dialeele9101039
20Harry Clasquin991099
21Theo van den Hoek99996

DNC De Nederlanden Compagnie N.V.

Van Leeuwen & Meurs

Caminada Notarissen - vandenberg drukwerken - Hupfer Benelux

Haeghe Groep - SCT Accountants

BowlingWorld Zuiderpark - Holcim Betonproducten B.V.

Swadenburgerdam Participatie B.V. - A+ Salarisverwerking en advies

Den Haag Topsport