Axioma Groep Open 2004

Open Kampioenschap van Nederland

Internationaal damtoernooi - Den Haag

Uitslagen ronde 9

Klik op een naam voor details

WitZwartUitslag 
Guntis ValnerisYuriy Anikeev2-0Partij
Vadim VirnyRon Heusdens1-1 
Alexander BaljakinJean-Marc Ndjofang1-1 
Kees ThijssenYuriy Lagoda2-0Partij
Herman van WesterlooArjen de Mooij1-1 
Patrick StorkSteven Wijker1-1 
Hans JansenN'Diaga Samb2-0Partij
Henk StroetingaEvert Bronstring0-2 
Thomas WielaardBart Terwel1-1 
Aboubacar DiopWouter Ludwig1-1 
Radjinder JharapPeter van der Stap1-1 
Arjan van den BergDaouda Soumah1-1 
Ed HolstvoogdKrijn Toet2-0 
Andrew Tjon A OngCor van Dusseldorp1-1 
Cees WijnhorstAlfons Ottink0-2 
Sven WinkelBé Eggens1-1 
Anko BaksoellahRuud van Drunen0-2 
Ganbatar GanjargalJimmy Depaepe2-0 
Erik van KampenTon Burgerhout1-1 
Ad van TilborgHuib van der Vossen1-1 
Wouter van BeekMarco Veronesi2-0 
Francis TholelLuca Lorusso2-0 
Guido VerhagenJos de Wild1-1 
Christ. DeleersnyderArthur Hanssens0-2 
Nico LeembergBruno Feret0-2 
Johan DemasureHenk Meester2-0 
Richard BosFons Huybrechts0-2 
Dirk van Schaik srJan de Koning1-1 
Stefan StapperHin Wong2-0 
Randy CardozoWim Verschoor2-0 
Kees RomijnWim Bremmer0-2 
Leo RosendaalAntra Valnere1-1 
Soelinder JagramDarya Tkachenko0-2 
Hans KrederPertap Malahé0-2 
Hans JacobsenDick den Ouden2-0 
Sarah RijgersbergAnthony Keijzer0-2 
Jan TerpstraArnoud Rood2-0 
Bas BaksoellahRajesh Lachman2-0 
Bert WoolschotSoender Kalpoe1-1 
Piet LokFrans Poorter0-2 
Edwin TornHarold Jagram2-0 
Coen JongAdriaan Groenendijk2-0 
Peter-Frans KoopsRobin Vogelaar1-1 
Roel BoomstraErick Atherley1-1 
Soerin RamdjielalDick Roelofs0-2 
Jaap BuisBen Gehrke2-0 
Erik BakkerDaan van Os0-2 
Simon RompaBen Jansen Verplanke1-1 
Matthijs BroekMaurits Meijer0-2 
Piet RozenboomPeter Bronstring1-1 
Jack MondtVictor Foss1-1 
Den Haan/HuijsenMaikel van den Esker2-0 
Fred VersteegWim van Schie1-1 
Willem JolinkJan Drijver2-0 
Ton WeeninkGerard van der Valk2-0 
Susanne StapperBart Bogaard0-2 
Jeremy PauwelsJordy v.d. Lugt1-1 
Bas MessemakerLeopold Sekongo0-2 
Roy Liem-Kon-TjaKonstantin Eljanov2-0 

Axioma Groep

Van Leeuwen & Meurs

Caminada Notarissen - HABA - Stimuka

Haeghe Groep - SCT Accountants

Corps 3 op Twee - Stomerij Intercleaning